Четверг, 28.03.2024, 22:05
Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 15:28 | Сообщение # 1
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
В мене є пропозиція, як що до того, щоб створити полтавський рандоннерський велоклуб.
 
AndreichДата: Пятница, 09.01.2015, 15:28 | Сообщение # 2
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid, пропозиція твоя цікава, але де конкретика що до цього. Наприклад я не маю достатьньо уяви що для цього потрібно, окрім проїзджати певні бревети. 

Всіх з різдвом христовим!
 
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 3
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
пропозиція твоя цікава, але де конкретика що до цього. Наприклад я не маю достатьньо уяви що для цього потрібно, окрім проїзджати певні бревети.
А яка тобі потрібна конкретика?
Перш ніж створити клуб, потрібно ще придумати назву велоклубу, а все що стосується створення клубу і які потрібні для цього документи на реєстрацію клуба в АСР, то вся інформація знаходиться тут.

Вітаю також з Новорічними святами і Різдвом Христовим!
 
AndreichДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 4
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid, можливо ми біжимо спереду потяга і нема потреби в створенні клуба рандонерів? Думаю що опитування форумчан повинно показати доцільність твоєї задумки. Зокрема проблему з  назвою теж можливо вирішити через опитування.
 
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 5
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
можливо ми біжимо спереду потяга і нема потреби в створенні клуба рандонерів?
а чому ти так думаєш, що рано для створення рандоннерського велоклубу smile
Цитата Andreich ()
Думаю що опитування форумчан повинно показати доцільність твоєї задумки. Зокрема проблему з назвою теж можливо вирішити через опитування.
Я звісно За опитування smile , бо тільки таким чином можна визначитись, чи створювати рандоннерський велоклуб, чи ні cool
 То ж це опитування буде головним і визначним питанням на даний період. smile І ще таке, я вважаю, що для цього потрібно створити тему, де будемо визначатися через опитування по створенню рандоннерського велоклубу.
 
StarlighterДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 6
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Вставлю и свои пять копеек. Как показал опыт проведения двух "Транзитов" желающие в Полтаве есть, а удобное географическое расположение Полтавы позволяет привлечь участников из других городов в том числе и из Киева, который почему-то не имеет своего клуба. Но проблема как всегда одна. Желающие ехать найдутся всегда а желающих просидеть шесть часов на контрольной точке мы вряд ли найдем. У сумчан например есть сплоченная команда в которой есть талантливый организатор (OlMi) и довольно большая группа помощников которые организовывают и обеспечивают все, начиная от чая с бутербродами на старте, и заканчивая торжественным вручением медалей. У нас же будет только 1500 советчиков и много шума. (Очень хочу ошибиться).
 
АнатолийДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 7
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Я звісно За опитування , бо тільки таким чином можна визначитись, чи створювати рандоннерський велоклуб, чи ні
То ж це опитування буде головним і визначним питанням на даний період. І ще таке, я вважаю, що для цього потрібно створити тему, де будемо визначатися через опитування по створенню рандоннерського велоклубу.

Ничего ты не определишь с помощью опроса в интернет голосовании. Это уже пройдено много раз, никогда не получается оптимальная картина.
Если ты действительно серьезно настроен, то проанализируй количество человек из Полтавы, которые участвовали в предыдущих бреветах в прошлые годы, кто ездил в другие города, пообщайся с людьми в живую, в том числе с организаторами наших бреветов, узнай их мнение, кто катал ради любопытства, кто сколько раз, будут ли они еще ездить, или им одного раза хватило. Вопросов много, и работы нужно провести много, одним опросом на форуме(форумах) такую задачу не решишь. Тут поработать серьезно нужно.
 
АнатолийДата: Пятница, 09.01.2015, 15:29 | Сообщение # 8
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
У нас же будет только 1500 советчиков и много шума. (Очень хочу ошибиться).

Ты не ошибся, у нас много чего уже организовывалось хорошего, но к сожалению почти ничего и не осталось. Причины? Как всегда много какашек от недовольных.
 
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 15:30 | Сообщение # 9
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Вставлю и свои пять копеек. Как показал опыт проведения двух "Транзитов" желающие в Полтаве есть, а удобное географическое расположение Полтавы позволяет привлечь участников из других городов в том числе и из Киева, который почему-то не имеет своего клуба. Но проблема как всегда одна. Желающие ехать найдутся всегда а желающих просидеть шесть часов на контрольной точке мы вряд ли найдем. У сумчан например есть сплоченная команда в которой есть талантливый организатор (OlMi) и довольно большая группа помощников которые организовывают и обеспечивают все, начиная от чая с бутербродами на старте, и заканчивая торжественным вручением медалей. У нас же будет только 1500 советчиков и много шума. (Очень хочу ошибиться).
Чому ж вставлять, твоя позиція теж варта уваги.
До речі, я цілком згоден, з тим що ти сказав, тому є сумніви, що з гарної пропозиції нажаль може нічого невийти, проте можна хоч дізнатися думки інших форумчан, які тут частенько бувають.
Цитата Анатолий ()
Ничего ты не определишь с помощью опроса в интернет голосовании.
Можливо і так, поскільки в форумі спілкуються досить мала кількість людей, і то з них знайдуться такі, що їм така ідея буде недовподоби, а значить не підтримають.
Цитата Анатолий ()
Если ты действительно серьезно настроен, то проанализируй количество человек из Полтавы, которые участвовали в предыдущих бреветах в прошлые годы, кто ездил в другие города, пообщайся с людьми в живую, узнай их мнение, в том числе с организаторами наших бреветов, кто катал ради любопытства, кто сколько раз, будут ли они еще ездить, или им одного раза хватило. Вопросов много, и работы нужно провести много, одним опросом на форуме(форумах) такую задачу не решишь. Тут поработать серьезно нужно.
Це то зрозуміло.
А ти сам то, підтримав би ідею по створенню рандоннерського клубу?

Всеодно таки доведеться створювати тему, щоб це була окрема розмова і не змішувалася з іншими.
 
StarlighterДата: Пятница, 09.01.2015, 15:30 | Сообщение # 10
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
А ти сам то, підтримав би ідею по створенню рандоннерського клубу?
Идею поддержат многие. А вот взять на себя ее воплощение в жизнь никто не возьмется. Слишком много времени и энергии надо для этого. Плюс команда волонтеров. Разве что сделать все в формате "супербомж".
 
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 15:30 | Сообщение # 11
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Идею поддержат многие. А вот взять на себя ее воплощение в жизнь никто не возьмется. Слишком много времени и энергии надо для этого. Плюс команда волонтеров. Разве что сделать все в формате "супербомж".
Невже серед полтавських прихильників рандонне не знайдуться енергійні і організовані люди? cool
Взагалі майже в кожної людини є свої приховані здібності, про які можуть і не здогадуватися, або в більшості буває, що і сторонні люди замічають ваші здібності і навіть говорять про це особисто, наприклад говорять: "Вам потрібно працювати організатором, або інженером, кладовщиком" і т.д., Щодо тих, які не здогадуються, які в них є здібності, то таким потрібно давати якесь завдання, а вже потім, якщо людина справляться навіть краще аніж думаєш, тоді ця людина варта цієї роботи.
Щодо займання часу, то Олмі теж працює на своїй роботі і відмінно справляється з організацією бреветів.
От якраз з волонтерами, то це можливо буде складно знайти таких людей, а може і ні.
В форматі "бомж" так роблять кременчуцький велоклуб Цикл Монк, так от, там небуло ані обіду, ані волонтерів на КП, навіть і піц з пивасіком небуло на Фініші, проте вступний внесок набагато дешевший, аніж в тих хто займається з обідом, маленьким перекусом на КП з волонтерами і на фініші, чекають з гарячим чаєм, кавою і пивом з піцою.
 
SyomДата: Пятница, 09.01.2015, 16:36 | Сообщение # 12
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Господа, идея хорошая и давно будоражит умы рандонеров Полтавы. 

Давайте по порядку. 

1. Что бы проводить бреветы в 2015 году нужно было регистрироваться раньше, отсюда следует, что организовывать велоклуб ранее следующей осени не имеет смысла!
2. Что бы организовать велоклуб и проводить бреветы необходимо иметь свои маршруты - обкатанные и проверенные!
3. Так же необходимо иметь команду. Команда проверяется в деле. Следовательно дело нужно сделать!
4. Исходя из п.3. давайте проведем (ВСЕ ВМЕСТЕ - "Спорт и досуг" + "Быстрее ветра") для полтавчан, кроме 200ки "Ахтырский транзит" еще и одну 300ку и одну 400ку. 
5. Если удастся их провести, сложится коллектив, будут понятны все вызовы и преграды, тогда к осени можно будет подать заявку на проведение собственных бреветов!

Вот такие мои мысли.



VeloSyom
 
StarlighterДата: Пятница, 09.01.2015, 20:18 | Сообщение # 13
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Syom, Полностью поддерживаю. Начать хотя бы c разработки маршрутов, которые можно использовать и для своих тренировок. Тем более что календарь этого года просто великолепный. Хочешь езжай в Харьков, хочешь в Сумы да и Кременчуг под боком...
 
Alen_RidДата: Пятница, 09.01.2015, 22:43 | Сообщение # 14
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
Господа, идея хорошая и давно будоражит умы рандонеров Полтавы.
будоражило, тільки так ніхто і не розпочав розмову на цю гарну ідею.
я також по порядку відповім.
1. Поскільки, до сьогоднішнього дня так ніхто і нерозпочав обговорювати по цій ідеї в форумі, то ж тепер, само собою вже пізно проводити бревет в 2015 р. З іншої сторони, це не так і страшно, поки створимо велоклуб і обкатаємо свої маршрути, тоді вже можна в цьому році восени, подавати заявку на реєстрацію як самого клуба так і маршрутів, щоб вже потім в 2016 році вже можна було офіційно проводити бревети. До речі, коли новий рандоннерський велоклуб вперше починає проводити бревет, то в таких випадках, бревет повинен проводитися під проводом досвідченого велоклуба.
2. Маршрути можна обкатати і в цьому році, я один маршрут розробив на 300 км, також можна взяти в список маршрути Анатолія і Вейса.
3. Щодо команди, то це головне питання, бо якщо не буде команди, то нічого і невийде.
4. По 4 пункту, то я цілком підтримую.
5. Тут абсолютно все зрозуміло.
Думки вірні, і більшості зходяться з моїми.
 
StarlighterДата: Суббота, 10.01.2015, 11:03 | Сообщение # 15
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Валик судя по твоим словам решение о создании клуба уже принято?
 
Alen_RidДата: Суббота, 10.01.2015, 18:03 | Сообщение # 16
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
судя по твоим словам решение о создании клуба уже принято?
biggrin Міша, я вже навіть сьогодні вночі і назву клуба придумав.
Як тобі така назва CPR - це коротка назва як АСР. На нашій мові звучатиме так "Клуб Полтавських Рандоннерів". cool smile
 
SyomДата: Суббота, 10.01.2015, 19:04 | Сообщение # 17
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Alen_Rid, ну если по-английски тогда должно быть Poltava Randonners Club.


VeloSyom
 
StarlighterДата: Суббота, 10.01.2015, 19:07 | Сообщение # 18
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
А не на нашей?
 
Alen_RidДата: Суббота, 10.01.2015, 21:29 | Сообщение # 19
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
ну если по-английски тогда должно быть Poltava Randonners Club.
так тоді скорочено буде PRC.
Я так розумію, що ми з назвою клубу вже визначились smile cool

P.S. Цікаво, що слово Randonneurs в онлайн-перекладачі з французької на українську перекладається як Мандрівники, а на англійську - hikers, а з англійської на українську означає Піший Турист.
В мене дома 3 словника англійсько-українські і навпаки, то в жодному словнику я так і не знайшов слово Randonner в англійській мові. Також і на українській незнайшов слово Рандоннер.
В кого є словник французько-український, в крайньому випадку хоч французько-рос.кий і спробуйте знайти слово Рандоннер на французській і як він перекладається і можливо в кількох варіантах.Бо я щось цим онлайновим перекладачам не надто довіряю, бо варіанти перекладів можуть бути декілька, а із-за декількох слів, які не вірно переклалися, можуть змінити зміст речення, а от же і переклад стане не вірним.
 
AndreichДата: Суббота, 10.01.2015, 22:12 | Сообщение # 20
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Я так розумію, що ми з назвою клубу вже визначились

Валентин до осені ще багато часу, думаю нехай це питання поки що буде відкритим.

Цитата Alen_Rid ()
так тоді скорочено буде PRC.

Маю пропозицію що до назви. Додати дещо  до абревіатури PRC. Наприклад: PRC "Brevet".

Думаю на цей час важливо почати планування  маршрутів. Та й назви також для них потрібні, чи не так?
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 00:30 | Сообщение # 21
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
до осені ще багато часу, думаю нехай це питання поки що буде відкритим.
а навіщо відкладати те, що можна зробити в даний час, бо до осені вже потрібно визначитися з маршрутами а також обкатати їх і дати їм назву. А вже при подачі в АСР потрібно розробити графік бреветів.
Також потрібно вирішити і ще декілька питань:
1 - хто буде директором клуба з його ел.поштою;
2 - створити ел.пошту для клубу;
3 - якщо хтось вже вміє прокладати маршрути в цьому сайті http://www.openrunner.com , то тоді це питання зніметься з обговорення, якщо ж ні, тоді потрібно комусь навчитися, впринципі я думаю що це повинні робити ті хто буде займатися маршрутами.
Цитата Andreich ()
Маю пропозицію що до назви. Додати дещо до абревіатури PRC. Наприклад: PRC "Brevet".
Ти мав на увазі саму назву клуба?
якщо так, то це хороша ідея, і в мене вже виник 1 варіант PRC "Ltava", звучить гарно і звучно.
Хто ще має свій варіант, то будь-ласка пишіть, а далі вирішем який кращий, той і затвердимо.
Цитата Andreich ()
Думаю на цей час важливо почати планування маршрутів. Та й назви також для них потрібні, чи не так?
само собою, щоб вже з весни почати обкатку маршрутів.

І так почну з свого маршрута на 300 км, доречі він зхожий на символ сердечка, то ж пропоную відразу називати маршрути.
Так от, представляю свій маршрут:
http://www.gpsies.com/map.do?....E8D8CDB
До речі, я вже цей маршрут показував Директору сумськог овелоклубу, то він от що сказав:
Маршрут нормальный, он должен тебе быть интересным.
Находишь себе попутчиков и катишь в свое удовольствие.
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 08:51 | Сообщение # 22
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Alen_Rid, ты спешишь. О каком руководители клуба может сейчас идти речь?

Сейчас можно говорить лишь о маршрутах и о команде которая будет заниматься проведением двух бреветов 300 и 400. А говорить об этом без таких людей как Саня и Шварц, это плевок в их сторону и возможность еще не начав расколоть рандонерскую тусовку Полтавы.

Поэтому не стоит спешить. Andreich, прав на 100 %. 

Давайте пока обсудим варианты 300 и 400, предложим их на суд велообщественности. 

По поводу 300 - самый оптимальный вариант - это 300 км в Харьков. Не нужно крутиться по отстойным сельским дорогам. Отличная трасса! Легко с контролем. 

В 400ке тоже нужно по максимуму использовать возможности только, что построенной трассы. Тем более она полностью удовлетворяет требованиям к бреветам.



VeloSyom
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 10:39 | Сообщение # 23
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
И еще момент.

Зачем плодить клубы?

Можно спокойно примкнуть к любому из соседних клубов - Харьков, Сумы, Кременчуг. Внести полтавские бреветы в график и все. Спокойно проводить. Так как делали в Харькове пока не организовали свой клуб.



VeloSyom
 
АнатолийДата: Воскресенье, 11.01.2015, 11:16 | Сообщение # 24
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
По поводу 300 - самый оптимальный вариант - это 300 км в Харьков. Не нужно крутиться по отстойным сельским дорогам. Отличная трасса! Легко с контролем. 


Цитата Syom ()
Анатолий, это не спортивно по трассе Киев - Харьков бреветы катать, лучше на 300 в Сумы или Кремень. Там и дороги поинтереснее и дистанция такая, что можно и не доехать


http://sport-pl.at.ua/forum/79-436-9356-16-1401727812
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 12:40 | Сообщение # 25
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Там и дороги поинтереснее и дистанция такая, что можно и не доехать
Вроде как юмор был smile В следующий раз буду ставить смайлы.

На самом деле на сегодняшний день трасса Киев-Харьков оптимальный вариант, потому как все второстепенные трассы с каждым годом приходят в ...опу.
Ну имея под боком такую магистраль - грех ее не использовать в бреветах. 

ПС Посмотрел оригинал поста - смайл там был smile



VeloSyom
 
АнатолийДата: Воскресенье, 11.01.2015, 12:59 | Сообщение # 26
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
На самом деле на сегодняшний день трасса Киев-Харьков оптимальный вариант,

Скучно и нудно по ней ехать, и очень большое количество машин, особенно фур.
 
StarlighterДата: Воскресенье, 11.01.2015, 14:37 | Сообщение # 27
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Так от, представляю свій маршрут:
Ты его проезжал?
Цитата Анатолий ()
Скучно и нудно по ней ехать, и очень большое количество машин, особенно фур.
Поддерживаю. Полтавский край настолько богат "диканьками" "сорочинцами" и прочими "глечиками" что можно спокойно проложить маршруты по известным в историческом и культурном плане местах, а не гонять по прямой.

И желательно все же привлечь к этому делу Шварца. В качестве директора, например. (Или хотя бы почетного директора).
А название мне нравится RC Ltava. Без Р. Так как совмещать в одном предложении Poltava и Ltava как то не оно.


Сообщение отредактировал Starlighter - Воскресенье, 11.01.2015, 14:40
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 15:42 | Сообщение # 28
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
На самом деле на сегодняшний день трасса Киев-Харьков оптимальный вариант, потому как все второстепенные трассы с каждым годом приходят в ...опу.
Я в цьому маршруті не бачу цікавості, мій маршрут буде цікавішим.
Цитата Starlighter ()
Ты его проезжал?
ще ні, до того ж я уже говорив, що потрібно обкатати маршрути.
 
АнатолийДата: Воскресенье, 11.01.2015, 15:52 | Сообщение # 29
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Три проверенные двухсотки:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tsqrvoywifjhbbew

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ubrxpsunkgqxrbdg

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=aikrqnvphbytclnr
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 16:06 | Сообщение # 30
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Для критиканів: 400 км
 
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Форма входа
На сайте
Мини-чат
Погода в Полтаве
Новости спорта
Друзья сайта
-Vpoltave.info
Счетчик