Четверг, 28.03.2024, 19:48
Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 8 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Вело » Бреветы » Бревети (Все що стосується бревета пишемо в цій темі.)
Бревети
Alen_RidДата: Среда, 24.12.2014, 00:42 | Сообщение # 211
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Уже старенькое видео, но участники довольно знакомые.
Я по цьому відео лише 2-ох участників з Полтави впізнав( VIX i shwarz, а з сумських 4-ох чоловік. А Міни (Марини) я так і не побачив, мабуть вона тоді, не приймала участь, або ж пізніше приїхала і тому не попала в кадр.
Відео хоч і 2-ох річної давності, проте як дивився це відео, я знову згадав як я Стартував від тієї ж Альтанки в центрі міста, а далі були ті ж самі КП і той же самий Фініш, перед розфарбованою в синьо-жовті кольори стелли "Суми".
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 28.12.2014, 19:51 | Сообщение # 212
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Луганський сайт обновився невеличкими змінами.
Для загального відома зкидую посилання на рейтинг українських велоклубів, які проводять бревети:
https://sites.google.com/site....rejting
 
weisДата: Четверг, 08.01.2015, 23:27 | Сообщение # 213
Заглянувший
Группа: Новички
Сообщений: 3
Статус: Вышел
Andreich, а не задумывался о триатлоне, дуатлоне? Может слышал о таких? Нет ли форума? Где общаются (если общаются) полтавские триатлонисты-юниоры из какой-то команды?
 
AndreichДата: Пятница, 09.01.2015, 00:51 | Сообщение # 214
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
weis, мне достаточно и бреветов. И если получится проехать в этом сезоне два три бревета, то для меня и это будет достижением.
 
weisДата: Пятница, 09.01.2015, 22:41 | Сообщение # 215
Заглянувший
Группа: Новички
Сообщений: 3
Статус: Вышел
Andreich, но мне кажется ты же бегаешь?
 
Alen_RidДата: Понедельник, 12.01.2015, 02:07 | Сообщение # 216
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
є свіжа інформація щодо медалей, але вона поки що невтішна.
Цитата OLMI
Цитата
Сообщение из Львова:
Цитата:медалей пока нет.
французские посылки наша почта вернула назад в Париж.
будут высылать еще раз.
Ждем.

ми також приєднуємось чекати на наші медальки і вже мабуть прийдуть з марками, хоча за 2013 рік в той же рік приходили, а медалі вже минуло році весною. Хтозна тепер як в цьому році вийде, чи все разом чи окремо. sad
Що ж будемо чекати, а далі буде видно...
 
AndreichДата: Суббота, 17.01.2015, 21:19 | Сообщение # 217
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
"Зимние лоси"
 
Alen_RidДата: Суббота, 17.01.2015, 22:01 | Сообщение # 218
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
"Зимние лоси"
жесть wacko
 
AndreichДата: Воскресенье, 18.01.2015, 14:33 | Сообщение # 219
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
жесть

Это точно!

Из комментов участников:

Все таки проехали.... в связи с тяжелыми погодными условиями (снегопад и температура до -14) досталось по полной, на поддержание скорости ушли все силы. Немного статистики, средняя 20,7 км, вкручивание 14,5 часов, набор высоты 2км, затрачено 8000 Ккл, температура от -10 до -14, потеря веса 2,5 кг, средний пульс 150 (3-я зона). А теперь пошел спать (12 часов сна как то не хватило) все остальное потом)))

Уже дома, обнаружил спущенное переднее колесо... А я еще думал, почему же так не катило последнюю треть дистанции. Вот, что значит сплошная темнота вокруг...

Стельки 100% нужны уже после -10 и менять на каждом КП, да и на руки греющие подушечки не помешают, особенно во второй половине бревета когда организм перестанет сам себя обогревать

одежду надо подобрать максимально комфортно, можно с большим утеплением к концу бревета.  первые 200 км в принципе все нормально самое интересное начинается в конце уже после 200 км

Фотки с бревета


Сообщение отредактировал Andreich - Воскресенье, 18.01.2015, 14:38
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 18.01.2015, 14:56 | Сообщение # 220
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Все таки проехали.... в связи с тяжелыми погодными условиями (снегопад и температура до -14) досталось по полной, на поддержание скорости ушли все силы. Немного статистики, средняя 20,7 км, вкручивание 14,5 часов, набор высоты 2км, затрачено 8000 Ккл, температура от -10 до -14, потеря веса 2,5 кг, средний пульс 150 (3-я зона). А теперь пошел спать (12 часов сна как то не хватило) все остальное потом)))
там же не всі проїхали. Їх було спочатку троє, а потім самий молодший участник зійшов з дистанції, лише 2-ом старшим вдалося проїхати.
 
AndreichДата: Среда, 21.01.2015, 08:05 | Сообщение # 221
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
там же не всі проїхали. Їх було спочатку троє, а потім самий молодший участник зійшов з дистанції, лише 2-ом старшим вдалося проїхати.

http://vk.com/topic-47010477_27552759
 
Alen_RidДата: Среда, 21.01.2015, 21:07 | Сообщение # 222
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
http://vk.com/topic-47010477_27552759
от лохи, збрехали. А він як виявилось відстав від компанії.
 
Alen_RidДата: Четверг, 05.02.2015, 20:05 | Сообщение # 223
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Вже є Загальний рейтинг за 2014 р. smile
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:42 | Сообщение # 224
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Як проводить бревети Криворіжський велоклуб "Команда Адреналін", то дивіться тут.
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 225
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
А зараз на вихідних в суботу, або в неділю хтось катається, чи ні? smile
Хочеться проїхатись в сторону Шишак, щоб заодно подивитися на стан доріг, по скільки і в мене і в інших розробщиків маршрутів є ця ділянка, по якій будемо проїзджати на бреветах. cool
 
AndreichДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 226
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Хочеться проїхатись в сторону Шишак

Alen_Rid,  Мабуть у тебе зараз відмінна фізична форма, що ти запланував таку далеку поїздку. Мабуть на цей час тобі буде важко знайти когось під стать тобі.
 
АнатолийДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 227
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Andreich, ото нічого було спати усю зиму. А хлопець розкатувався доки ти спав, тепер може і у Шишаки гайнути, а ти далі Стасів не потягнеш.
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 228
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Я планував на цих вихідних катнути, але завтра не получиться, а в неділю я черговий, можливо на слідуючому тижні поїду. smile

Сьогодні нарешті вирішив трішки покататися, і заліз на території дач в багнюку, що не можливо було і поїхати, то ж довелося виковирювати паличкою між колесом і вилкою, але більше забилося спереду, аніж позаду. smile
Накатав майже 17 км, якби не вліз в багнюку, то може і більше проїхав, щоб було 20 км з маленьким хвостиком. smile
Хотів зганяти до воєнної частини, але після позавчорашнього дощу дорога і ще не підсохла. smile


Сообщение отредактировал Alen_Rid - Пятница, 06.03.2015, 21:21
 
АнатолийДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 229
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Накатав майже 17 км
В 2015-му році?
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:43 | Сообщение # 230
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
В 2015-му році?
поки що так, це не враховуючи те що я на роботу ще їздив на вело, поки не поламався роб.вел. а так я вже мабуть десь до пів сотні наїздив, може і більше.
 
AndreichДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 231
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
а так я вже мабуть десь до пів сотні наїздив, може і більше.

Якось не по рандоннерськи. Бери приклад з сумчан, там уже почали деякі третю тисячу вже катати.
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 232
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Якось не по рандоннерськи. Бери приклад з сумчан, там уже почали деякі третю тисячу вже катати.
а що їм і ще робити, вони ж в селі не живуть, господарства немає, а влітку огородів немає.
і до того ж вони готуються до ПБП-2015 то ж їм і потрібно зараз посиленно тренуватися. smile
 
АнатолийДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 233
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
а так я вже мабуть десь до пів сотні наїздив, може і більше.
Ну то пора уже в Париж.
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 234
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Ну то пора уже в Париж.
після лінійки бреветів і  вперед, тільки там під час попередньо реєстрації потрібно внести 30 Є, проте якщо поїздка відкладеться то і внесок ніхто небуде повертати. sad А при нинішньому курсі 30 Є - це не маленька сума в нашій валюті. wacko
 
AndreichДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 235
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
після лінійки бреветів і вперед

Ти так кажеш бо тобі не має проблем проїхати цю "лінйку бреветів"?
 
Alen_RidДата: Суббота, 14.02.2015, 17:44 | Сообщение # 236
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Ти так кажеш бо тобі не має проблем проїхати цю "лінйку бреветів"?
половину то проїду, а от з 400-кою буде важче, а за 600 взагалі нічого говорити, бо невідомо чи підкорю 400 км, чи ні. Проте і це ще не все, бо все впирається в фінанси а в мене з фінансами буде проблематично, проїхати 3 бревета в одному місяці, а суми будуть більші, аніж в минулому році. Якщо не проїзджати лінійку бревевтів, тоді ще зможу по фінанасах вписатися в ліміт, і то доведеться частково позичати.
 
AndreichДата: Суббота, 14.02.2015, 17:45 | Сообщение # 237
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
половину то проїду, а от з 400-кою буде важче, а за 600 взагалі нічого говорити, бо невідомо чи підкорю 400 км, чи ні. Проте і це ще не все, бо все впирається в фінанси а в мене з фінансами буде проблематично, проїхати 3 бревета в одному місяці

Так в Полтаві тепер можливо буде проїхати бревети, майже офіціально (результати фіксуються, дипломи теж будуть). Навіщо кудись пертися?
 
Petry4eДата: Суббота, 14.02.2015, 17:45 | Сообщение # 238
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 325
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Ну то пора уже в Париж.
Таки да!)



Можно доверять только двум людям. Себе и тому чуваку в зеркале.
 
АнатолийДата: Суббота, 07.03.2015, 19:42 | Сообщение # 239
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
після лінійки бреветів і  вперед, тільки там під час попередньо реєстрації потрібно внести 30 Є, проте якщо поїздка відкладеться то і внесок ніхто небуде повертати. А при нинішньому курсі 30 Є - це не маленька сума в нашій валюті.


Цитата Alen_Rid ()
половину то проїду, а от з 400-кою буде важче, а за 600 взагалі нічого говорити, бо невідомо чи підкорю 400 км, чи ні. Проте і це ще не все, бо все впирається в фінанси а в мене з фінансами буде проблематично, проїхати 3 бревета в одному місяці, а суми будуть більші, аніж в минулому році. Якщо не проїзджати лінійку бревевтів, тоді ще зможу по фінанасах вписатися в ліміт, і то доведеться частково позичати.


Шось я не зрозумів.
Проблема в 30-ти Evro чи в "лінійці бреветів"?
Якшо проїдеш всі бревети то не вистачить грошей на Париж, а якщо не їхати всі бревети то можна зекономити гроші, тыльки у Париж не пустять, бо не проїхав усі бревети.
І є ще питання:
Якщо ти сам розумієш що "за 600 взагалі нічого говорити, бо невідомо чи підкорю 400 км, чи ні", то до чого тут Париж? У Парижі не 200 км а всі 1200, можливо ти першу цифру не помітив?
 
Alen_RidДата: Суббота, 07.03.2015, 21:04 | Сообщение # 240
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
майже офіціально (результати фіксуються, дипломи теж будуть).
майже не рахується cool
Цитата Andreich ()
Навіщо кудись пертися?
поскільки я думав проїхати лінійку бреветів (ЛБ), щоб попасти в Францію на ПБП, то безперечно потрібно їхати в те місто, де проводять ЛБ. Поскільки курс піднявся і все подорожчало, то ж тепер і ЛБ і ПБП під питанням.  uhm   cool
Цитата Анатолий ()
Проблема в 30-ти Evro чи в "лінійці бреветів"?
я не говорив, що це проблема, я говорив проте, що буде шкода тих 30Є, які пропадуть із за відміни поїздки.
Цитата Анатолий ()
Якшо проїдеш всі бревети то не вистачить грошей на Париж, а якщо не їхати всі бревети то можна зекономити гроші, тыльки у Париж не пустять, бо не проїхав усі бревети.
якщо не проїдеш усю лінійку бреветів, тоді буде менше шансів попасти на ПБП-2015. по фінансах, то вже інше питання, якщо спонсор не знайдеться, після ЛБ, тоді ПБП відміняється.
Цитата Анатолий ()
Якщо ти сам розумієш що "за 600 взагалі нічого говорити, бо невідомо чи підкорю 400 км, чи ні", то до чого тут Париж? У Парижі не 200 км а всі 1200, можливо ти першу цифру не помітив?
я це знаю, і все ж таки надіюся на щасливий випадок. Так як вийшло в тому році, я 200-ку тоді ледве проїхав, проте 300-ку проїхав успішно з великим запасом години. От як в житті виходить. smile
 
Форум » Вело » Бреветы » Бревети (Все що стосується бревета пишемо в цій темі.)
  • Страница 8 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Поиск:

Форма входа
На сайте
Мини-чат
Погода в Полтаве
Новости спорта
Друзья сайта
-Vpoltave.info
Счетчик