Суббота, 20.04.2024, 12:20
Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Вело » Бреветы » Бревети (Все що стосується бревета пишемо в цій темі.)
Бревети
AndreichДата: Понедельник, 22.09.2014, 15:32 | Сообщение # 151
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Анатолий, как прошел бривет? Чуток подробностей для нас пожалуйста.
 
АнатолийДата: Вторник, 23.09.2014, 17:12 | Сообщение # 152
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Анатолий, как прошел бривет? Чуток подробностей для нас пожалуйста.

Бревет прошел чудесно!
http://freelive21.blogspot.com/2014/09/20092014.html
 
SergantДата: Вторник, 23.09.2014, 18:16 | Сообщение # 153
Зачастивший
Группа: Новички
Сообщений: 49
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Бревет прошел чудесно! http://freelive21.blogspot.com/2014/09/20092014.html


Анатолий поздравляю!!! С большим удовольствием прочитал твой отчет smile
 
AndreichДата: Вторник, 23.09.2014, 21:39 | Сообщение # 154
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Анатолий,  спасибо за отчет!  

P.S. А кто сказал, что будет легко?
 
Alen_RidДата: Вторник, 23.09.2014, 21:52 | Сообщение # 155
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Бревет прошел чудесно!http://freelive21.blogspot.com/2014/09/20092014.html
Вітаю тебе з успішним проходженням дистанції осіннього бревета 200 км.
Приємно коли наші приймаючи участь в бреветах сусідів, успішно долають дистанції, то ж так тримати і надалі.
Хочеться, щоб вже в наступному році полтавці добавили до вже існуючого спільного бревета "Охтирський транзит" і ще декілька, як спільних так і власних.
В нас скільки цікавих маршрутів є, але нажаль не знайшлася така людина, яка змогла б зайнятися рандоннерською справою.
 
AndreichДата: Среда, 24.09.2014, 13:34 | Сообщение # 156
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Для тех, кто еще не накатался:

Бревет 300 км

Дата проведения: 04 октября 2014 г.
Нормативное время: 20 часов
Набор высоты: 2014 м

Маршрут:
Харьков-Полтава-Харьков
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Итого: 303,55 км

Тема на харьков-туристе: "http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=32&t=217746"


Сообщение отредактировал Andreich - Среда, 24.09.2014, 13:44
 
StarlighterДата: Среда, 24.09.2014, 19:34 | Сообщение # 157
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Присоединяюсь к поздравлениям!!
Цитата Andreich ()
Для тех, кто еще не накатался:
Я еще НЕ НАКАТАЛСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Alen_RidДата: Среда, 24.09.2014, 20:48 | Сообщение # 158
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Для тех, кто еще не накатался:Бревет 300 км

Дата проведения: 04 октября 2014 г.
Нормативное время: 20 часов
Набор высоты: 2014 м

Маршрут:
Харьков-Полтава-Харьков
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Итого: 303,55 км

Тема на харьков-туристе: "http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=32&t=217746"
Гарний маршрут, я був би не проти ще раз проїхати 300-ку, щоб вийшло рівно 1000 км за сезон.
Тільки нажаль мені знову доведеться відмовитися і від цього бревета, поскільки є проблема: по-перше це фінанси на сам бревет, а по-друге мені вкрай необхідно купити надійну велофару, яка коштує недешево.
Цитата Starlighter ()
Я еще НЕ НАКАТАЛСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а ти плануєш в цьому бреветі прийняти участь?
 
AndreichДата: Среда, 24.09.2014, 21:06 | Сообщение # 159
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
щоб вийшло рівно 1000 км за сезон.

Валентин это на бреветах 1000 км или в целом за сезон?  

Цитата Alen_Rid ()
Тільки нажаль мені знову доведеться відмовитися і від цього бревета

Так можно их чуток провести, так сказать сделать и себе и им приятно.
 
AndreichДата: Среда, 24.09.2014, 21:09 | Сообщение # 160
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Я еще НЕ НАКАТАЛСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Миша! Пиши рапорт о переводе в "лисапедный" батальон. biggrin
 
StarlighterДата: Среда, 24.09.2014, 21:31 | Сообщение # 161
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Миша! Пиши рапорт о переводе в "лисапедный" батальон.
Это единственный вариант в нынешней ситуации.
Цитата Alen_Rid ()
а ти плануєш в цьому бреветі прийняти участь?
Если на службе отпустят то да.
 
АнатолийДата: Среда, 24.09.2014, 21:37 | Сообщение # 162
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Гарний маршрут, я був би не проти ще раз проїхати 300-ку, щоб вийшло рівно 1000 км за сезон.


uhm между бреветами выезжать не пробовал?

Цитата Starlighter ()
Если на службе отпустят то да.


Каким способом планируешь добираться до Харькова на старт, и потом домой?
 
StarlighterДата: Среда, 24.09.2014, 21:43 | Сообщение # 163
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Каким способом планируешь добираться до Харькова на старт, и потом домой?
Пока не задумывался. Склоняюсь к тому что лучше заплатить кому то с бусиком или машиной, чем ездить холодными электричками
 
Alen_RidДата: Среда, 24.09.2014, 22:45 | Сообщение # 164
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Валентин это на бреветах 1000 км или в целом за сезон?
це за бревети, а так за сезон в мене вийшло більше 1200 км, і без цієї 300-ки, яка буде 4.10.14 р.
Цитата Анатолий ()
uhm между бреветами выезжать не пробовал?
після осінньої 200-ки я ще не їздив і до того ж на таку відстань потрібно мати надійне освітлення, якого нажаль в мене немає, а от коли придбаю, тоді можна без проблем їхати хоч і в ніч. Окрім освітлення і ще потрібні фінанси на велопоїздку, бо що ж то буде за покатуха на голодний шлунок, хоча можна і з собою взяти в рюкзак хавчик.
Цитата Starlighter ()
Пока не задумывался. Склоняюсь к тому что лучше заплатить кому то с бусиком или машиной, чем ездить холодными электричками
можна тепліше одітися, тоді буде не так холодно їхати. Хоча, я теж би вибрав більш комфортніший проїзд аніж мерзнути в холодному вагоні.
Я коли коли їхав електричкою на бревет в Кременчук, то теж було прохолодно, але тоді було не так холодно як зараз.
 
SyomДата: Четверг, 25.09.2014, 08:32 | Сообщение # 165
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
StarlighterАнатолий, простіше домовитись з організатором про страт і фініш в Полтаві smile


VeloSyom
 
Alen_RidДата: Пятница, 26.09.2014, 22:25 | Сообщение # 166
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Хто бажає прийняти участь в харківському бреветі  300 км, який буде 4.10.14 р.,  то заходимо на цей форум: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=32&t=217746 і реєструємося.
 
AndreichДата: Суббота, 27.09.2014, 00:08 | Сообщение # 167
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid,  не раджу тобі їхати цей бревет. Залиш своЇ досягнення на той рік. На мою думку погодні умови і твій фізичний стан не відповідає для цього. Прошу не ображатися і бережи своє здоров'я.
 
Alen_RidДата: Суббота, 27.09.2014, 00:23 | Сообщение # 168
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
не раджу тобі їхати цей бревет. Залиш своЇ досягнення на той рік. На мою думку погодні умови і твій фізичний стан не відповідає для цього. Прошу не ображатися і бережи своє здоров'я.
Дякую за турботу, я ще подумаю і до того ж, я ще остаточно не вирішив їхати чи ні?
Щодо погоди, то дійсно буде холоднувато їхати, а особливо в ніч.
 
AndreichДата: Пятница, 03.10.2014, 11:34 | Сообщение # 169
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid, прошу тебе ще раз подумати і відмовитися від участі в цьому бреветі. Тим більше що після відмови Вейса ти залишився один з полтавських участників. Валентин ти міг зостаючись дома прийняти участь в бреветі в ролі волонтера. Імпровізоване кп  з гарячим чаем і пиріжками,на трасі біля твого села, було б дуже до снаги рандонерам. Замість участі в бреветі пропоную поЇхати на покатушку до Нових Санжар ( http://sport-pl.at.ua/forum/2-7-30 ) , думаю враження в тебе будуть не менші. Еще зможеш там познайомитися з "проповідником та віручими" з " Новосанжарская тоталитарная секта Великого Колесования". Вибір за тобою але зроби його на користь свого здоров я.
 
Alen_RidДата: Пятница, 03.10.2014, 17:02 | Сообщение # 170
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
непрацює посилання
 
AndreichДата: Пятница, 03.10.2014, 18:28 | Сообщение # 171
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid,  якщо в тебе не працює посилання, тоді дивись повідомлення від "andr" за номером 881 у темі "Рандомые покатухи".
 
Alen_RidДата: Пятница, 03.10.2014, 22:52 | Сообщение # 172
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
прошу тебе ще раз подумати і відмовитися від участі в цьому бреветі.
я вже відмовився від бревета, і від покатухи теж відмовлюся, поскільки я буду зайнятим іншими справами.
 
AndreichДата: Пятница, 03.10.2014, 23:08 | Сообщение # 173
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
я вже відмовився від бревета, і від покатухи теж відмовлюся, поскільки я буду зайнятим іншими справами.

От, молодець! Бачиш в тебе і важливі справи з"явилися. Валентин так як ти не байдужа людина до бреветів і рандонерського руху то прошу тебе піддержувати цю тему. А як не буде надважливих справ приЇзджати до міста на покатухи, хоч інколи. Відмовки  що далеко до міста від тебе не приймаются, ти ж рандонер.
 
Alen_RidДата: Суббота, 04.10.2014, 00:52 | Сообщение # 174
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
От, молодець! Бачиш в тебе і важливі справи з"явилися. Валентин так як ти не байдужа людина до бреветів і рандонерського руху то прошу тебе піддержувати цю тему. А як не буде надважливих справ приЇзджати до міста на покатухи, хоч інколи. Відмовки що далеко до міста від тебе не приймаются, ти ж рандонер.
Я просто ввійшов в азарт з бреветами, тому я надіявся що до бревета нічого незміниться і я зможу поїхати, але в останні дні зважив на все і те що останнім часом зранку різко похолодало, та й домашні справи накопилися, які потрібно зробити. Також ще на слідуючому тижні обіцяють дощі, а на огродах ще не зовсім прибрано і не попалено, то ж потрібно встигнути до дощів все що горить попалити, а інше прибрати хоча б з огорода. І це ще не всі причини відмови від поїздки.
Щодо теми, то я цю тему створив, то і надалі інформувати по бреветам, які проходять в Україні.
Я відмовлявся від покатух не просто так, що мені ніби далеко їхати, бо в мене були інші вагомі причини, а інколи буває, що і взагалі нікуди нехочеться, ані їхати, ані іти кудись там. Взагалі для мене проїхати 25+ км - це всеодно, що поїхати на роботу чи просто покататися. Вірно підмітили, що я рандоннер, тому мені відстань від мого села і до міста мене не страшить.
На вело я приїзджав в місто кілька разів і то коли в мене не було багато справ, при яких я просто не можу залишити вело без нагляду. Поскільки останнім часом в місті почастішали крадіжки вело, то я тепер став обережнішим. Хоча навіть якщо і на замок блокувати свій вел від крадіжки то це не врятує. Зараз навіть при людях можуть спулити вел, якби хтось із знайомих був поруч і побачив що крадуть вел, тоді б були шанси врятувати вел, а так надіятися на випадкових свідків марно, бо такий народ рідко замічає, хто приїхав, а хто потім поїхав.
Я зараз багато за чим шкодую, бо незавжди міг прийняти участь в покатухах. Я і сам би міг десь поїхати і заодно прокласти собі новий маршрут, для не довготривалої покатухи. але ніколи, то відкладаю на інші дні.  останнім часом в мене вже появились інші ідеї по прокладенню нових маршрутів для бреветів, в яких могли б прийняти участь самі полтавці, і також народ з сусідньої області, або навіть і з інших областей.
До речі, Полтава могла б і сама зайнятися бреветами, поскільки в нас вже останнім часом появилось багато рандоннерів, які вже мають статус Супер Рандоннер, тому вже пора цим займатися, а також можна створювати і спільні бревети. Правда один вже є спільний, під егідою сумського вело-клубу.
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 05.10.2014, 21:10 | Сообщение # 175
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Вчора був останній в цьому сезоні бревет 300 км Харків-Полтава-Харків. Усі успішно проїхали цю 300-ку, а Фінішний Протокол знаходиться тут.
Нажаль мені довелося відмовитися від цього бревета, проте в наступному році я планую проїхати цей маршрут.
 
Alen_RidДата: Понедельник, 06.10.2014, 18:59 | Сообщение # 176
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Для тих хто хоче попасти на ПБП -2015, то даю посилання на львівський велофорум http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=13003&st=0 , де вже почали обговорювати поїздку в Францію на Париж-Брест-Париж.
 
Alen_RidДата: Среда, 08.10.2014, 19:30 | Сообщение # 177
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Планирование бреветов Клуба VSSR на 2015 г.
Щойно заходив на планування бреветів, але побачив таке "Запрошенной темы не существует."
Посилання не працює, проте я таки знайшов цей календар на сумському форумі.


Сообщение отредактировал Alen_Rid - Среда, 08.10.2014, 20:45
 
AndreichДата: Четверг, 09.10.2014, 00:15 | Сообщение # 178
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid,  Валентин я сообщение удалил, ссылка не хотела работать как надо. То что ты сам нашел молодец, было бы странно наоборот. smile
 
Alen_RidДата: Четверг, 09.10.2014, 00:40 | Сообщение # 179
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Валентин я сообщение удалил, ссылка не хотела работать как надо. То что ты сам нашел молодец, было бы странно наоборот. smile
biggrin biggrin biggrin і то таке biggrin
В один місяць три бревета проїхати це звісно напряг, тому потрібно ще до цих лінійних бреветів, як слід накатися і бути в формі, щоб потім можна було з легкістю проїхати і 600-ку. cool З відпусткою тепер і не знаю як повестися. Якщо мені вдасться в травні обійтися без відпустки і заодно проїду ту лінійку бреветів, тоді візьму відпустку в серпні. Якщо вийде навпаки, тоді піду в відпустку в червні, або в липні.
 
Alen_RidДата: Вторник, 14.10.2014, 22:00 | Сообщение # 180
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
то як, немає таких відчайдухів, які хотіли б попасти в Францію на П-Б-П - 2015?
Якщо ні, то тоді немає потреби створювати тему "Париж-Брест-Париж - 2015".
 
Форум » Вело » Бреветы » Бревети (Все що стосується бревета пишемо в цій темі.)
Поиск:

Форма входа
На сайте
Мини-чат
Погода в Полтаве
Новости спорта
Друзья сайта
-Vpoltave.info
Счетчик