Четверг, 28.03.2024, 21:14
Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб
StarlighterДата: Среда, 21.01.2015, 16:55 | Сообщение # 61
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Ехать в Сумы накладно и по времени и по бюджету. В Кремень и Харьков ехать тоже всю ночь надо. А вариант с "примазыванием" к кому нибудь кажется каким то сиротским
 
Alen_RidДата: Среда, 21.01.2015, 22:21 | Сообщение # 62
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Ket ()
П.С. По поводу названия, то нужно что-то смешное или креативное, тогда лучше запоминается)), например "Бешеный лось" biggrin
вже подібна назва була озвучена в сумчан, коли вони тільки починали створювати свій велоклуб. То ж, такий варіант не влаштовує, і до того ж ми вже фактично визначилися з назвою.
Цитата Ket ()
А зачем кучу клубов создавать.
я вже раніше відповідав на подібне питання, то ж тут коментарі зайві.
Цитата Ket ()
Их и так уже много и бреветов вроде достаточно.
Може і багато, тільки чомусь мало хто приймає участь в тих багатьох бреветах.
От хто мені скаже, хто і де був на бреветах в 2014 році?
Скільки їздило чоловік в Кремінь, в Суми, в Харків?
Скільки чол. прийняло участь в "Охтирському транзиті"?
а тепер як порахуєте скільки їздило в інші регіони і скільки прийняло по місцю, тоді різниця буде просто зашкалювати.
Потім скажете, чи потрібно робити місцевий клуб, чи їх і так багато?
Цитата Ket ()
Например легко можно присоседиться к Харьков-Полтава-Харьков только наоборот (П-Х-П).
Маршрут бревета повинен бути цікавим, а по одному шосе їздити, то це нецікаво і нудно буде їхати по прямій з невеличкими поворотами.
Цитата Ket ()
Ну если уж такое свершится, то по возможности могу дежурить на КП или старт-финише.
Це вже Добре!!! З КП - це ще спірне питання, можливо обійдемося самовідмітками, як було в Сумах на осінній 200-кі. А от на Старті /Фініші, то тут обов*язково потрібні люди.
 
Alen_RidДата: Среда, 21.01.2015, 23:28 | Сообщение # 63
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Ехать в Сумы накладно и по времени и по бюджету. В Кремень и Харьков ехать тоже всю ночь надо.
в цьому році дійсно буде дорогувато їздити, а з/п гади непіднімають. То ж тепер, тим хто збирається в Францію їхати на ПБП-2015 буде занадто дорого, а без спонсора просто не обійтися.
Якщо порівняти Суми з Кремінем і Харковим, то краще вже в Суми поїхати, бо я там відпочину і висплюся перед бреветом, а в елекричці їхати це просто жах, а особливо весною, коли ще холодно і вагони необігріваються, + вікна відкриті. А після такої поїздки до бревета, то їхати не хочеться, бо відчуваєш себе як собака побита.
Цитата Starlighter ()
А вариант с "примазыванием" к кому нибудь кажется каким то сиротским
це ти правду сказав smile
Проте, харків*яни спочатку примазались до луганського клубу, але вже зі своєю назвою клубу і своїми маршрутами. А от в цьому році вони вже самі будуть проводити бревет. Нам також можна так зробити, попросимося до сумського клубу, щоб провести бревети під їхнім наглядом, а вже на слідуючий рік, вже будем самі проводити бревет.
До речі, харків*яни діяли згідно правил проведення бреветів, то ж тут нічого страшного немає. Це якби на постійній основі робили бревети під чужим клубом, тоді це б виглядало, так як ти говорив, сиротським. sad
 
StarlighterДата: Среда, 21.01.2015, 23:34 | Сообщение # 64
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Ну да. Почти со всем уже "визначились". Осталось найти того кто вплотную займется и возглавит все это дело.
 
StarlighterДата: Четверг, 05.02.2015, 07:56 | Сообщение # 65
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Тема переехала на БВ и активно там развивается.
 
Alen_RidДата: Четверг, 05.02.2015, 20:56 | Сообщение # 66
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Тема переехала на БВ и активно там развивается
То, що тут закривати тему, чи нехай ще трішки по-буде. smile
 
Alen_RidДата: Пятница, 13.02.2015, 21:43 | Сообщение # 67
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата від weis з форуму БВ.

Цитата
Друзья, давайте проведем еще одну подготовительную встречу по созданию рандоннерского клуба. Предлагаю заранее на четверг 19 февраля на 17:30.
Высказывайтесь, пожалуйста, кто хочет.
 
Alen_RidДата: Четверг, 19.02.2015, 14:25 | Сообщение # 68
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Сьогодні буде зустріч в 17:30 год. в ТЦ "Конкорд" на 4 поверсі..
 
SyomДата: Пятница, 20.02.2015, 11:43 | Сообщение # 69
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Итак встреча инициативной группы состоялось.

Присутствовали:
1. weis
2. SanYA
3. Alen_Rid
4. jog
5. Starlighter
6. vela
7. Geke
8. Syom

Утвердили:
1. Создать Полтавский рандоннерский клуб.
2. Утвердить головой клуба Владимира Александровича (weis).
3.Для сезона 2016 разработать 10 маршрутов: 3 - двухсотки, 3 - трехсотки, 2 - четырехсотки, 2 - шестисотки.
4. Для новых марщрутов создать отдельную тему в разделе "Бреветы".
5. С целью проверки работоспособности, созданому клубу в сезоне 2015 провести 3 бревета:
1). Ахтырский транзит - под эгидой VSSR (г. Сумы) - официальный бревет.
2). 2 мая 2015 года - открыть рандоннерский сезон первым клубным бреветом - 200 км (маршрут от SanYA из серии "первых полтавских классических бреветов" в сторону Мирогорода).
3). 6 июня 2015 года провести бревет 300 км (маршрут от Syom в сторону Лубен).
6. До 2.04.2015 года - утвердить название клуба (weis), разработать логотип и макет памятного свидетельства о преодолении дистанции (SanYA). Создать тему первой 200ки.
7. Для будующей 400ки или 600ки в сторону гоголевских мест придумано название "Мертвые души" smile
8. Место будующих стартов и финишей - Монумент Славы или в простонародье "Орел".

Датой рождения Полтавского ранндонерского клуба приняли считать 19 февраля 2015 года.

Секретарь собрания - Владимир Александрович (Syom).
Голова клуба - Владимир Александрович (weis).



VeloSyom
 
Alen_RidДата: Пятница, 20.02.2015, 23:59 | Сообщение # 70
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Де ж подівся Анатолій, чому не виходить на зв*язок, може в нього якісь проблеми виникли, тому і не появляється на форумі. sad
 
AndreichДата: Суббота, 21.02.2015, 10:31 | Сообщение # 71
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Де ж подівся Анатолій, чому не виходить на зв*язок, може в нього якісь проблеми виникли, тому і не появляється на форумі.

Мені теж цікаво.
 
АнатолийДата: Суббота, 21.02.2015, 12:45 | Сообщение # 72
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Де ж подівся Анатолій, чому не виходить на зв*язок

На який зв'язок мені потрібно виходити?
 
Alen_RidДата: Суббота, 21.02.2015, 13:27 | Сообщение # 73
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
На який зв'язок мені потрібно виходити?
мається на увазі спілкуватися і приймати участь в створенні рандоннерського клуба, а ще приходити на збори, звісно якщо це вам цікаво.
В нас зараз головна задача придумати назву клуба і визначитися серед маршрутів, які будемо включати в реєстрацію в АСР з назвою клуба і т..д..
 
АнатолийДата: Воскресенье, 22.02.2015, 17:28 | Сообщение # 74
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Alen_Rid, та і так хватає кому цим займатись.
В назву бревету не треба втсавляти мертвих, не дуже це гарно для дороги("Как Вы яхту назовете, так она и поплывет")
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 22.02.2015, 21:59 | Сообщение # 75
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
та і так хватає кому цим займатись.
якби хватало, то вже б давно придумали як назвати клуб. А так маса варіантів, а от більш підходящої назви, так і не можемо придумати. То, може ти підкажеш, як назвати клуб, і заодно запропонуй і свої маршрути для бреветів. smile Якщо сам бажаєш навчитися малювати маршрут в http://www.openrunner.com , який ремомендують в АСР, тому не відтягуй і починай малювати, ані можеш попросити, щоб перемалювали твої в маршрути в http://www.openrunner.com . З цим можеш звернутися до Starlighter, до weis , також можу і я намалювати.
 
АнатолийДата: Воскресенье, 22.02.2015, 22:26 | Сообщение # 76
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
А так маса варіантів, а от більш підходящої назви, так і не можемо придумати. То, може ти підкажеш, як назвати клуб

Если нужно придумать торговую марку или название рок-руппы, то тут нужно хорошо подумать, а если это велоклуб, то желательно с привязкой к местности, лично я бы назвал "Poltava Randoners Club" и не вижу смысла изобретать что-то экзотическое.

Цитата Alen_Rid ()
заодно запропонуй і свої маршрути для бреветів

Маршруты по которым я ездил, я уже тут выложил.
 
AndreichДата: Воскресенье, 22.02.2015, 22:26 | Сообщение # 77
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid, Анатолій думав що бревети треба їздити, а ти його малювати хочеш заставити.
 
Alen_RidДата: Понедельник, 23.02.2015, 16:58 | Сообщение # 78
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Анатолій думав що бревети треба їздити, а ти його малювати хочеш заставити.
biggrin Я ж не заставляю, я ж йому 2 варіанта запропонував, або самому намалювати, або ж попросити іншого ... smile
Цитата Анатолий ()
Если нужно придумать торговую марку или название рок-руппы, то тут нужно хорошо подумать, а если это велоклуб, то желательно с привязкой к местности, лично я бы назвал "Poltava Randoners Club" и не вижу смысла изобретать что-то экзотическое.
я їм вже двічі пропонував, подібні назви і говорив їм навіщо заморочуватися, назвали б по просто так як французи свій клуб АСР.. Мене ніхто ж не слухає, хочуть по своєму, а воно "ні в тин, ні в ворота", назва не підходить, то вульгарно, то звучить не так як треба. smile
 
Alen_RidДата: Понедельник, 23.02.2015, 17:04 | Сообщение # 79
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Маршруты по которым я ездил, я уже тут выложил.
А ти в БВ не зареєстрований?
І ще одне там в тебе в одній 200-ці не хватає кілька кілометрів, то не так важливо.
Я твої маршрути зкину на паралельний форум, від твого імені. Якщо зацікавить якийсь маршрут на цей рік, тоді перемалюємо в http://www.openrunner.com. smile


Сообщение отредактировал Alen_Rid - Понедельник, 23.02.2015, 18:07
 
АнатолийДата: Понедельник, 23.02.2015, 18:52 | Сообщение # 80
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
І ще одне там в тебе в одній 200-ці не хватає кілька кілометрів, то не так важливо.

Любой маршрут можно корректировать под определенную ситуацию, так что это всегда решаемо.
 
AndreichДата: Понедельник, 23.02.2015, 22:43 | Сообщение # 81
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Alen_Rid,  Валентин якщо тобі до снаги , то будь ласка перемалюй мій варіант бревета на 400 км ( http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rxymmwlelthuaigv ) . Зміниш місце старту на центр міста І потім додай до всіх інших бреветів клюба. Наперед дякую!

Сообщение отредактировал Andreich - Вторник, 24.02.2015, 00:35
 
АнатолийДата: Понедельник, 23.02.2015, 23:00 | Сообщение # 82
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
І ще одне там в тебе в одній 200-ці не хватає кілька кілометрів,


Маршрут 200 отредактирован со стартом и финишем в Центре
Теперь все хватает

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cjnynxolmwhigwet
 
александрДата: Вторник, 24.02.2015, 01:07 | Сообщение # 83
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 408
Статус: Вышел
Поддержу Анатолия,"Poltava Randoners Club"-лучшее название для клуба.Изобретать что то оригинальное не вижу смысла.
 
AndreichДата: Вторник, 24.02.2015, 01:31 | Сообщение # 84
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата александр ()
Поддержу Анатолия,"Poltava Randoners Club"-лучшее название для клуба.Изобретать что то оригинальное не вижу смысла.

Можно и так оставить и можно эдак "Poltava Bicyclers Long Tour" (Полтавские рандоннеры.).


Сообщение отредактировал Andreich - Вторник, 24.02.2015, 01:31
 
SyomДата: Вторник, 24.02.2015, 08:37 | Сообщение # 85
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Мене ніхто ж не слухає, хочуть по своєму, а воно "ні в тин, ні в ворота", назва не підходить, то вульгарно, то звучить не так як треба.
Я вот не пойму, что тебе не нравится? Время для опеределеия названия еще есть. Поэтому перебирать названия можно любые. Тем более приянто решение, что ключевое слово будет за главой клуба. 

Цитата Анатолий ()
Маршрут 200 отредактирован со стартом и финишем в Центре Теперь все хватает

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cjnynxolmwhigwet

Спасибо. Добавлю в общий список.
Кстати, маршрутом 200 в сторону Мирогорода, планируется открыть серию Полтавских бреветов.



VeloSyom
 
Alen_RidДата: Суббота, 28.02.2015, 01:23 | Сообщение # 86
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
Время для опеределеия названия еще есть.
Лишився місяць до затвердження назви, а вибір хоч і великий, а гідних назв можна порахувати лише на пальцях однієї руки, зате так буде легко відсіювати не потрібні назви від нормальних.
Цитата Syom ()
Тем более приянто решение, что ключевое слово будет за главой клуба.
я це знаю, головне щоб вірно було прийнято, бо з цією назвою залишимося на все своє життя, а перейменовувати по 100 разів ніхто не буде, бо французи почнуть сприймати нас за несерйозних рандоннерів.
Цитата Andreich ()
Валентин якщо тобі до снаги , то будь ласка перемалюй мій варіант бревета на 400 км ( http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rxymmwlelthuaigv ) .
За мене вже намалювали твій маршрут, поскільки я запізнився, тому що тільки сьогодні дізнався, що ти просив намалювати твій маршрут, то ж тепер подяку переадресуй Володимиру - Syom. smile
Цитата александр ()
"Poltava Randoners Club"
назва то хороша, але в скороченому вигляді виходить, що ми косимо під Китай, тому що на деяких етикетках пишуть що зроблено в P.R.C, а це означає Китай.
 
Alen_RidДата: Суббота, 28.02.2015, 01:26 | Сообщение # 87
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Є досить кращий варіант назви клуба: Poltava Randonners. :)
 
АнатолийДата: Вторник, 03.03.2015, 22:11 | Сообщение # 88
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Я предлагаю название клуба "Степной бродяга"

В честь идейного вдохновителя данной затеи.
 
Petry4eДата: Вторник, 03.03.2015, 22:19 | Сообщение # 89
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 325
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Я предлагаю название клуба "Степной бродяга"
А почему бы и нет



Можно доверять только двум людям. Себе и тому чуваку в зеркале.
 
StarlighterДата: Вторник, 03.03.2015, 23:34 | Сообщение # 90
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Поддерживаю!
 
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Форма входа
На сайте
Мини-чат
Погода в Полтаве
Новости спорта
Друзья сайта
-Vpoltave.info
Счетчик