Четверг, 28.03.2024, 12:29
Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 16:18 | Сообщение # 31
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел

В тому році проїзджав дргу 200-ку через Миргород,, маршрут сподобався, Для мене був значний мінус в обмеженній кількості торгівельних точок, після Миргорода до Полтави. Але в наступний раз це не буде суттєво.
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 16:22 | Сообщение # 32
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
А название мне нравится RC Ltava

Мені теж ця назва сподобалася, тож забронюємо її як "робочий варіант".
 
Petry4eДата: Воскресенье, 11.01.2015, 17:11 | Сообщение # 33
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 325
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Для критиканів: 400 км
Отличный маршрут! thumbup



Можно доверять только двум людям. Себе и тому чуваку в зеркале.
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 17:27 | Сообщение # 34
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
К варианту 400ки Андреича, еще и 300

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pustodrxhyejwgwh



VeloSyom
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 17:42 | Сообщение # 35
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
К вариантам - 400 ка

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=etvdnnlhqczqphur



VeloSyom
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 17:54 | Сообщение # 36
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
К варианту 400ки Андреича, еще и 300 http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pustodrxhyejwgwh


В серпні минулого року проїхав частину цього маршруту до Лубен, потім поїхав до Пирятина. Хоча виїхав з Полтави опівночі і до Миргорода їхав в темряві, був задоволений цією поїздкою.  Думаю що перед самими Лубнами потрібно звернути праворуч на "об їздну" і поЇхати нею до перехрестя і лише потім звернути ліворуч в місто. Можливо варто якось закрутити шлях до Мгарського монастиря? Проходження бреветів через Миргород і Лубни має додатковий бонус як залізниця. Яку можна використати в разі потреби.


Сообщение отредактировал Andreich - Воскресенье, 11.01.2015, 18:10
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:00 | Сообщение # 37
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
В першому варіанті, там нехватає 2 км, щоб було 200 км, якщо накинути і ще 2км з маленьким запасом, тоді і перший варіант пройде, щодо другого і третього варіанту, то це ідеальні маршрути для бревета. smile
Цитата Andreich ()
Для критиканів: 400 км
гарний маршрут, мені подобається smile

От і чудово, вже зібралося майже всі маршрути, окрім 600км. Хоча, я вже розробляв маршрут і на 600 км, але нажаль я його так і не зберіг, тому доведеться його заново робити.

До речі, нещодавно я бачив маршрут weis, на 1000 км, то теж хороший маршрут.
Цитата Syom ()
На самом деле на сегодняшний день трасса Киев-Харьков оптимальный вариант, потому как все второстепенные трассы с каждым годом приходят в ...опу.
цей маршрут чужий, тому його не варто включати в список до наших бреветів.
Тому мій варіант буде кращим і цікавим, проте якщо буде альтернатива моєму, то давайте на розгляд свіфй маршрут на 300 км.
Цитата Syom ()
Зачем плодить клубы?

плодять клуби в Кривому Розі, бо тама їх уже 2 клуби які вже займаються бреветами, а ми ні, поскільки в нас такого якраз і немає. Проте одного не розумію, навіщо в Кривому розі 2 клуби, в багатьох обласних центрах як і Полтава немає навіть і одного рандоннерського клуба, а у них аж 2.
Цитата Syom ()
А говорить об этом без таких людей как Саня и Шварц, это плевок в их сторону и возможность еще не начав расколоть рандонерскую тусовку Полтавы.
А що є щось розколювати?
Щодо директора клуба, то я безсумніву запропонував би schwarzу, поскільки він уже досвідчений і другий рік поспіль проводить спільний бревет, а також він дуже добре справлявся в організіції бревета "Охтирський  транзит" 200км. То ж ніхто плювок в його сторону не збиралися робити.
 
АнатолийДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:08 | Сообщение # 38
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
В першому варіанті, там нехватає 2 км, щоб було 200 км, якщо накинути і ще 2км з маленьким запасом

Это что проблема?
Добавить 5 км можно всегда.
 
StarlighterДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:24 | Сообщение # 39
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Ну, вроде все!! Маршруты есть, название придумали, даже Шварца почти пригласили.... Очень хочется чтобы на этом все не закончилось.
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:24 | Сообщение # 40
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
От і чудово, вже зібралося майже всі маршрути, окрім 600км

На мою думку 600 км в цьому році не потрібно. Якщо будуть бажаючі на цю дистанцію , то краще приєднатися до наших друзів з Сум. Особливо хто поїде вперше. Було б чудово провести поки що не офіцйно одну або дві "двухсотки" , дві "трьохсотки" і одну "чотирьохсотку", з  початку травня до кінця червня місяця по одній з дистанцій (200, 300, 400), а в серпні "трьохсотку" після "Охтирського транзиту".


Сообщение отредактировал Andreich - Воскресенье, 11.01.2015, 18:40
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:28 | Сообщение # 41
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Для критиканів: 400 км

Хочу запропонувати щей й  назву. Бревет "Західний", або "Дрожжевий" (від "Лохвицькі дріжжі"). biggrin


Сообщение отредактировал Andreich - Воскресенье, 11.01.2015, 19:36
 
StarlighterДата: Воскресенье, 11.01.2015, 18:36 | Сообщение # 42
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Моя тренировочная двухсотка
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=vlirewjszogjgafq
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 20:33 | Сообщение # 43
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Анатолий ()
Это что проблема?
я здається не говорив, що це проблема, я навпаки ще підказав, якщо добавити кілька км, тоді і цей маршрут згодиться. Проблема, це коли взагалі небуде чого добавити, або маршрут невключать в список бреветів.
Цитата Andreich ()
На мою думку 600 км в цьому році не потрібно. Якщо будуть бажаючі на цю дистанцію , то краще приєднатися до наших друзів з Сум. Особливо хто поїде вперше. Було б чудово провести поки що не офіцйно одну або дві "двухсотки" , дві "трьохсотки" і одну "чотирьохсотку", з початку травня до кінця червня місяця по одній з дистанцій (200, 300, 400), а в серпні "трьохсотку" після "Охтирського транзиту".
так, дійсно 600-ка поки що зачекає.
До речі, у нас маршрутів назбиралося багатенько, а саме:
200-ки ----- 4
300-ки ----- 2
400-ки ----- 2
Щодо проведення наших неофіційних бреветів, то тут потрібно якось визначитися, бо травень буде зайнятим, поскільки в цьому місяці будуть проводитися лінійка бреветів, а от вже в червні після 600-ки і до Охтирського транзиту, можна провести кілька своїх неофіційних і після 200-ки продовжимо свої бревети.

P.S. Я бачу цей рік для мене буде насиченим на бревети. а щоб все пройшло як треба, то для мене головне, щоб техніка і здоров*я непідвело, і також без коштів теж неможливо обійтися.
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 21:38 | Сообщение # 44
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Щодо проведення наших неофіційних бреветів, то тут потрібно якось визначитися, бо травень буде зайнятим, поскільки в цьому місяці будуть проводитися лінійка бреветів,

Бреветы, которые для парижан, будут проведены в камерном формате.
Людей планируется немного, поэтому основные моменты будут организованы, но без расчета на массовость. ( http://velo-sport.sumy.ua/forum....rt=45 )
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 21:50 | Сообщение # 45
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Бреветы, которые для парижан, будут проведены в камерном формате.Людей планируется немного, поэтому основные моменты будут организованы, но без расчета на массовость.
так, я про це знаю. І все ж таки, не всі зможуть проїхатись по нашим маршрутам, бо я і ще дехто, плануємо проїхати лінійку бреветів.

Щодо керівництва клубом, то я Шварцу надіслав приватне повідомлення з пропозицією, щоб він очолив полтавський клуб і дав йому посилання на цю тему, щоб був в курсі справ.
 
AndreichДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:16 | Сообщение # 46
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
бо я і ще дехто, плануємо проїхати лінійку бреветів.

Все! Приехали! За что боролось на то и напоролись.
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:20 | Сообщение # 47
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Alen_Rid, по-моему ты все таки бежишь впереди паровоза...

Цитата Alen_Rid ()
не всі зможуть проїхатись по нашим маршрутам,
Тут неплохо, что бы из Полтавы сразу кто-то захотел поехать. Ты посмотри темы на "Быстрее ветра", сколько людей участвует в неофициальных бреветах?

На 200 решаются не так много людей, а на 300, да еще и неофициально - будет вообще слезы. 

Лично я в этом году пока ничего не загадываю. Если смогу, то буду ездить. Но скорее всего официальные. Где? Вопрос открытый, благо выбор громадный - Сумы, Харьков, Кремень!

Предлагаю все же тему вернуть в конструктивное русло, т.е. выбрать ДВА маршрута 300 км и 400 км и попробовать организовать полтавчан по ним проехать, предварительно разведав их и т.п.



VeloSyom
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:22 | Сообщение # 48
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Все!
Это точно smile



VeloSyom
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:25 | Сообщение # 49
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
Все! Приехали! За что боролось на то и напоролись.
чому ж напоролись, все буде нормально. До того ж, ти сам цитату вставив, де говорилось, що там можуть і не розрахувати на масовість. То ж ще встигнемо проїхати і наші бревети. Хоча якщо весна буде рання і тепла, то можна і в квітні проїхати хоч пару 200-ток, а потім після лінійки можна і інші проїхати.
 
SyomДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:29 | Сообщение # 50
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
можна і в квітні проїхати хоч пару 200-ток, а потім після лінійки можна і інші проїхати
wacko
Зачем???



VeloSyom


Сообщение отредактировал Syom - Воскресенье, 11.01.2015, 22:29
 
Alen_RidДата: Воскресенье, 11.01.2015, 22:41 | Сообщение # 51
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
выбрать ДВА маршрута 300 км и 400 км и попробовать организовать полтавчан по ним проехать, предварительно разведав их и т.п.
чому 2 маршрута, нехай вже буде третьою 200-ка.
Цитата Syom ()
по-моему ты все таки бежишь впереди паровоза...
може і так. Добре, нехай тоді іде своїм ходом, головне щоб потім неупустити шанс подати заявку наших бреветів в АСР на 2016 р.


Сообщение отредактировал Alen_Rid - Воскресенье, 11.01.2015, 22:53
 
AndreichДата: Четверг, 15.01.2015, 18:41 | Сообщение # 52
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 406
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Перш ніж створити клуб, потрібно ще придумати назву велоклубу

А логотип клубу теж потрібний?
 
АнатолийДата: Четверг, 15.01.2015, 18:46 | Сообщение # 53
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1609
Статус: Вышел
Цитата Andreich ()
А логотип клубу теж потрібний?

Я знаю хорошего художника artist
 
Alen_RidДата: Четверг, 15.01.2015, 19:42 | Сообщение # 54
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Якщо Вас дійсно цікавить створення велоклубу, то я пропоную на прикладі прочитати як створювався сумський велоклуб, то дивіться : http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=42&t=2281
Тільки все те, що там обговорювалося не виносити за межі цього форума в інший і не копіювати назви і логотипи під своє, бо це буде дуже не гарно angry по відношенню наших сумських друзів-рандоннерів. smile
Цитата Andreich ()
А логотип клубу теж потрібний?
Взагалі, кожен клуб повинен мати свій логотип! До того ж, логотип буде позначеним на свідоцтвах, які видаватимуться на Фініші, а ще логотип може служити прапором як в сумчан.


Сообщение отредактировал Alen_Rid - Четверг, 15.01.2015, 21:42
 
StarlighterДата: Четверг, 15.01.2015, 20:30 | Сообщение # 55
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 189
Статус: Вышел
Запрошенной темы не существует
 
Alen_RidДата: Четверг, 15.01.2015, 21:47 | Сообщение # 56
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Starlighter ()
Запрошенной темы не существует
довелось зробити інакше, тому тепер вже працює і можете заходити і читати.
 
SyomДата: Суббота, 17.01.2015, 15:18 | Сообщение # 57
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Статус: Вышел
Цитата Alen_Rid ()
Щодо керівництва клубом, то я Шварцу надіслав приватне повідомлення з пропозицією, щоб він очолив полтавський клуб і дав йому посилання на цю тему, щоб був в курсі справ.
И что же Шварц тебе ответил?



VeloSyom
 
Alen_RidДата: Суббота, 17.01.2015, 17:25 | Сообщение # 58
Постоянный
Группа: Модераторы
Сообщений: 258
Статус: Вышел
Цитата Syom ()
И что же Шварц тебе ответил?
ще нічого не відповів. Я йому навіть і в однокласниках написав, але реакції нуль. Тому я не знаю, чи він хоч читав повідомлення, чи ні?
 
KetДата: Понедельник, 19.01.2015, 11:09 | Сообщение # 59
Зачастивший
Группа: Пользователи
Сообщений: 94
Статус: Вышел
А зачем кучу клубов создавать. Их и так уже много и бреветов вроде достаточно. На крайняк можно к кому-то присоседиться как сделали с Ахтырским транзитом. Например легко можно присоседиться к Харьков-Полтава-Харьков только наоборот (П-Х-П).
Ну если уж такое свершится, то по возможности могу дежурить на КП или старт-финише.
П.С. По поводу названия, то нужно что-то смешное или креативное, тогда лучше запоминается)), например "Бешеный лось" biggrin
 
Petry4eДата: Вторник, 20.01.2015, 00:52 | Сообщение # 60
Постоянный
Группа: Пользователи
Сообщений: 325
Статус: Вышел
Цитата Ket ()
А зачем кучу клубов создавать
А что в Полтаве куча таких клубов? Если есть желание и терпение, почему бы и не



Можно доверять только двум людям. Себе и тому чуваку в зеркале.
 
Форум » Вело » Бреветы » Є пропозиція створити рандоннерський велоклуб (Доцільність і обговорення по створенню велоклубу)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Форма входа
На сайте
Мини-чат
Погода в Полтаве
Новости спорта
Друзья сайта
-Vpoltave.info
Счетчик